Hotel · Spichrz

Wesela

Hotel Spichrz to świetne miejsce do zorganizowania różnych uroczystości zarówno rodzinnych jaki biznesowych – wesela, urodziny, imieniny, jubileusze, komunie, chrzciny , stypy czy imprezy integracyjne.
Zajmujemy się doradztwem oraz planowaniem uroczystości od początku do końca, zapewniamy w pełni profesjonalną i wykwalifikowaną obsługę. Każde zamówienie traktujemy w sposób indywidualny, dbając o najdrobniejszy szczegół tak, aby Państwa wrażenia były niezapomniane.
Zadbamy aby organizacja tego najważniejszego dnia pozwoliła Państwu z prawdziwą przyjemnością wspominać go przez długie lata.
Niepodważalnymi atutami naszego kaszubskiego kompleksu dworsko-parkowego w Borczu są przede wszystkim: łatwy dojazd, kompleksowa baza noclegowo-parkingowa, urokliwe i piękne wnętrza, niepowtarzalny styl, sympatyczna i kompetentna obsługa, smaczna kuchnia z domowymi smakami, chlebem wypiekanym na miejscu i wyrobami własnej produkcji oraz konkurencyjne ceny. Menu weselne ustalamy wspólnie z Młodą Parą, uwzględniając preferencje Państwa Młodych, nie odbiegając równocześnie od tradycji kuchni kaszubskiej.
Szefowie Kuchni i sprawna obsługa kelnerska dołożą wszelkich starań, aby spotkanie miało wyśmienitą oprawę kulinarną.

Kontakt:
+48 661 335 007
e-mail: marketing@hotelspichrz.com.pl
kom. +48 667 120 000
e-mail: recepcja@hotelspichrz.com.pl