Google+
banner banner banner banner banner banner

Wesela i imprezy okolicznościowe

Cieszymy się, że nasz hotel może pomagać Państwu w organizacji wszelkich imprez okolicznościowych. Atutami naszego kaszubskiego kompleksu dworsko-parkowego w Borczu są przede wszystkim: urokliwe wnętrza, bezproblemowy dojazd, pyszna kuchnia, przyjemna obsługa, rozbudowana baza noclegowo-parkingowa, oryginalny styl oraz konkurencyjne ceny. Menu weselne ustalamy wspólnie z Młodą Parą, żeby dostosować je do gustów gości nie odbiegając równocześnie od tradycji kuchni kaszubskiej.

Możemy dla Państwa zorganizować wyjątkowe wesela, przyjęcia komunijne, chrzty, stypy, imprezy firmowe, a nawet bale karnawałowe. Młoda Para w prezencie od naszego hotelu otrzyma pokój gratis, a wszystkie pokoje gościnne będą dostępne w cenach promocyjnych. Dbając o Państwa komfort i bezpieczeństwo, udostępniamy gościom parking, a cały obiekt jest monitorowany przez kamery.

Dołożymy wszelkich starań, aby nasza oferta w pełni spełniła Państwa oczekiwania.

Jeżeli szukasz wyjątkowego miejsca na organizację wesela albo innej uroczystości, która na długo zapadnie w pamięć Twoich gości, Hotel Spichrz to wybór idealny!


kontakt

Wczasy na Kaszubach

Wczasy na Kaszubach Wczasy na Kaszubach Wczasy na Kaszubach Wczasy na Kaszubach Wczasy na Kaszubach Wczasy na Kaszubach