O BROWARZE LUBROW

Browar Trójmiejski Lubrow


300 LETNIA TRADYCJA W POŁĄCZENIU Z TECHNOLOGIĄ
POŁĄCZENIE 300-LETNIEJ TRADYCJI I NAJNOWSZEJ TECHNOLOGII FIRMY KASPAR SCHULZ ORAZ NASZEJ DŁUGOLETNIEJ BROWARNICZEJ PASJI, TO RECEPTURA LUBROWA NA WYJĄTKOWE I WYŚMIENITE PIWO. 


RAZ, DWA, TRZY, CZTERY, PIĘĆ… I WIĘCEJ


1. SKM czyli Szybka Kolejka Miejska – piwo typu Pils
2. Zachmielacz Trójmiejski – piwo w stylu India Pale Ale
3. Trójmiejskie Piwniczne – piwo w stylu Kellerbier
4. Havelianum – piwo w stylu American Weizen
5. Milk Jet – piwo w stylu Milk Stout


Z okazji Jarmarku Dominikańskiego co roku warzymy Piwo Dominikańskie
Okazjonalnie, na życzenie gości, sezonowo – warzone będą również inne gatunki piw.Kilka faktów o Browarze Lubrow

Wszystkie piwa są niepasteryzowane, niefiltrowane i w żaden sposób nieutrwalane.  Bez dodatku chemii i ulepszaczy. Naturalnie mętne, zawierają bogactwo składników aromatyczno-smakowych, wytwarzanych w procesie fermentacji, przy użyciu wody, słodu jęczmiennego, chmielu i drożdży. 

Piwo jest dobrym źródłem większości witamin z grupy B i minerałów, m.in. deficytowego w naszej diecie krzemu, który uznawany jest za ważny czynnik gwarantujący prawidłową budowę kości. W piwie występują także dobrze przyswajalne przez organizm związki przeciwutleniające.

Wspólne spędzanie czasu i dobra zabawa na świeżym powietrzu są sprawdzoną formą wypoczynku i integracji, jak i sposobem na promowanie firmy, czy ważnego wydarzenia takiego jak wieczór panieński albo kawalerski lub urodziny. Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom oferujemy wynajem Beer Truck, beczki 20 litrowej z piwem z Browaru Lubrow.